Bizi arayın: 0216 324 24 66 - 0534 326 34 26 - 0533 659 15 85

Yönetim Hizmetlerimiz

BIRAKIN BİZ YÖNETELİM; SİZ KEYFİNİ SÜRÜN.

NEDEN KIRCA YAPI YÖNETİM HİZMETLERİ

Yönetim hizmetleri; eğitim, sorumluluk, bilgi, deneyim, etik bir anlayış ve güven gerektirir. Özellikle son yıllarda yapı çeşitliliğinin artması, teknolojik gelişmeler, akıllı sistemlerin entegrasyonu bina yönetimlerinin de profesyonelleşmesini beraberinde getirmiştir. Biz de bu noktada bilgi ve deneyimimizle sizlere yaşam alanlarınızda daha kaliteli ve ekonomik çözümler sunmak için yardımcı olmak istiyoruz.

Bu konuda iddia ediyoruz, size daha önce görmediğiniz şeffaflıkta bir yönetim sunacağız.

Toplam 20 yılın üzerinde yönetim tecrübesi olan yönetici mühendislerle çalışmak size hem ekonomik hem de kaliteli hizmeti sağlayacaktır.

Apartman/Site/AVM/Rezidans Yönetimi

Apartman / Site / AVM / Rezidans Yönetimi

Yönetim hizmetleri; eğitim, sorumluluk, bilgi, deneyim, etik bir anlayış ve güven gerektirir. Özellikle son yıllarda yapı çeşitliliğinin artması, teknolojik gelişmeler, akıllı sistemlerin entegrasyonu, bina yönetimlerinin de profesyonelleşmesini beraberinde getirmiştir.

Tasarım ve Renovasyon Hizmetleri

Tasarım ve Renovasyon Hizmetleri

Kırca Yapı Yönetim Hizmetleri aynı zamanda müteahhitlik hizmeti veren bir şirkettir. Kurucuları, uzun yıllardır inşaat sektörünün içinde bulunan İTÜ ve Boğaziçi Üniversitesi mezunu iki inşaat mühendisidir. Bu yüzden binanızda yapmak istediğiniz tasarım ve renovasyon hizmetlerini hem profesyonelce hem de piyasadan daha uygun fiyata yapabilmektedirler. Özel tasarım ve renovasyon hizmetleri, ek ücret karşılığı yapılsa da bu hizmetlerimize müşterimiz olduğunuz için diğer şirketlerden daha uygun fiyata erişebileceksiniz.

Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik Hizmetleri

AVM/rezidans yönetim hizmetlerinde bir zorunluluk olan güvenlik personelini, apartman/site gibi yaşam alanlarınızda kamera sistemi ile çözmeyi tavsiye ediyoruz. Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayan ve uygun çözümler sunabiliriz. Kamera sistemlerinin bakım ve onarımlarının sağlanması da bizim hizmetimiz olacaktır. Çünkü günümüzde güvenlik personeli sizlerin aidat ücretlerinde ciddi artışa neden olmaktadır. Kamera sistemleri genelde hırsızlık gibi adi suçlar için caydırıcı olmaktadır. Yine de güvenlik personeli talep ederseniz, temini de bizim size hizmetlerimizin kapsamındadır.

Finansal ve Hukuki Hizmetler

Finansal ve Hukuki Hizmetler

İşletme bütçesi, yönetim planı ve organizasyonunun hazırlanması, genel kurul toplantılarının duyurulması ve yapılması, aidat ödemeyenlerin hukuki takibi, eski borçların takip ve tahsilatı, iskan alma sürecinin takibi, iskan sonrası sayaç ayrımı işlemlerinin takibi ve tamamlanması, binada ortak yaşam kurallarına uymayanlar hakkında hukuki süreçlerin başlatılması, takibi ve neticelendirilmesi.

Temizlik Hizmetleri

Temizlik Hizmetleri

Temizlik görevlilerinin günlük veya haftalık kontrollerini yapmak, işe giriş ve çıkışlarının bildirimlerini yapmak, SGK primlerini yatırmak bizim hizmetlerimiz arasındadır.

Asansör, Mekanik-Elektrik Tesisatları Bakım ve Onarım Hizmetleri

Asansör, Mekanik-Elektrik Tesisatları Bakım ve Onarım Hizmetleri

Asansörlerin aylık bakımlarının yapıyor, yıllık etiketlerinin alıyor ve sürekli işler halde kalmalarını sağlıyoruz. Merkezi ısıtma, kazan dairesi, jeneratör bakımlarını periyodik olarak sağlıyoruz. Temiz ve pis su ile elektrik tesisatlarınızın bakım ve onarımlarını yapıyoruz.

Ortak Alan Bakım ve Onarım Hizmetleri

Ortak Alan Bakım ve Onarım Hizmetleri

Bina ortak alanlarında oluşan sorunların profesyonel olmayanlarca çözülmeye çalışılması genelde sorunları da beraberinde getirmektedir. Ortak alanların bakım ve onarım masrafları kime aittir? Örneğin zemin katta oturan bir kat maliği çatı bakım ve onarım masraflarından muaf tutulabilir mi veya asansörü kullanmadığını belirten ara katta oturan bir kat maliği asansör giderlerine ortak mıdır veya arabası olmayan bir malik, otopark masraflarına katılmak zorunda mıdır? Bu sorunlarla artık sizin uğraşmanıza gerek yok. Bırakalım artık kanunlar konuşsun ve kimseye dert anlatmak zorunda kalmayın. Artık bırakın bu işi profesyoneller ve avukatlar çözsün.

Peyzaj ve Bahçe Bakım Hizmetleri

Peyzaj ve Bahçe Bakım Hizmetleri

Çim kesimi, gübreleme, ilaçlama, budama ve temizlik, mevsimlik bitki değişimi, bahar ve kış bakımları yaptığımız gibi isterseniz bahçenizi sıfırdan tasarlayıp size daha güzel bir yaşam alanı da sunuyoruz.

Havuz Bakım ve Onarım Hizmetleri

Havuz Bakım ve Onarım Hizmetleri

Yüzme en güzel sporlardan biridir. Fakat havuz temizliği ve hijyeni sürekli olarak kontrol altında tutulmalıdır. Profesyonel ekiplerimizle bu konuda da size yardımcı oluyoruz.