Bizi arayın: 0216 324 24 66 - 0534 326 34 26 - 0533 659 15 85

Biz Kimiz ?

BIRAKIN BİZ YÖNETELİM; SİZ KEYFİNİ SÜRÜN.

Onur Yelmi, M.Sc.

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) İnşaat Mühendisliği’nden 2006 yılında mezun oldu. Sonrasında, Almanya’da Technische Universität Dresden’de Rehabilitation Engineering alanında yüksek lisans yaptıktan sonra Hannover Leibniz Universität’te asistan olarak çalıştı.

Onur Yelmi, Rusya’da ve Türkiye’de uluslararası ve yerel çeşitli projelerde çalıştıktan sonra 2014 yılında Teknik Koza Yapı’yı kurarak İstanbul’da konut sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Ardından Yüksek İnşaat Mühendisi Emre Küçükkırca ile birlikte Kırca Yapı Yönetim Hizmetleri’ni kurdu.

Emre Küçükkırca, M.Sc., P.E.

Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği’nden 2006’da mezun oldu. Mezuniyet sonrası bir yıl İstanbul’da çalıştıktan sonra Amerika’nın en saygın üniversitelerinden University of Wisconsin-Madison’da inşaat mühendisliği yüksek lisansını özel başarı derecesiyle bitirdi. Yurtdışında kaldığı 8 yıl boyunca birçok proje yönetti. Tasarım başmühendisliği ve proje müdürlüğü pozisyonlarında görevini başarıyla sürdürdü.

Emre Küçükkırca, P.E., Amerika’da Professional Engineer (saygın mühendis) ünvanına sahiptir. 2015 yılında Türkiye’ye döndükten sonra Kırca Yapı’nın temellerini atarak Türkiye’de inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Ardından Yüksek İnşaat Mühendisi Onur Yelmi ile birlikte Kırca Yapı Yönetim Hizmetleri’ni kurdu.