Hakkımızda

Kırca Yapı, uluslararası deneyimiyle yarınları güvenle inşa eder.

İnşaat; eğitim, sorumluluk, bilgi, etik (ahlak) ve güven gerektirir.

İşte tam bu noktada KIRCA YAPI’nın farkı ortaya çıkmaktadır. Bizim için öncelik kazanılması zor olan GÜVEN ve MESLEKİ ÜN’dür.

KIRCA YAPI sözünü tutar, güvenilirdir, kaliteden ödün vermez.

KIRCA YAPI, çalıştığı her projeye en ileri, yeni ve doğru teknolojiyi uygulamayı ve bunu mühendisliğin temel taşlarından ekonomi ile birleştirmeyi kendisine amaç edinmiştir.

KIRCA YAPI,
  • Arsalarınızın kat karşılığı değerlendirilmesinde,
  • Kentel dönüşüm projelerinizde ilk adımdan yeni evinize taşınıncaya kadar geçen tüm bu süreçte sizin yanınızda olacaktır.

Eski, ekonomik ömrünü tamamlamış,  depremlerde hasar görmüş yapınızı; 6306 sayılı Afet Riskli Yapıların Yenilenmesi Hakkında Kanun (Kentsel Dönüşüm Kanunu) aracılığı ile yeniden inşa edebilirsiniz. Bu konuda uzmanlaşmış kadromuzla danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

KIRCA YAPI başladığı her işi bitirme azmi gösteren, güvenilir, saydam, bilgiyi ve en son mühendislik teknolojisini projelerinde kullanan, yenilikçi, estetiğe önem veren bir şirkettir.

VİZYONUMUZ

KIRCA YAPI sözünü tutar, güvenilirdir, kaliteden ödün vermez çünkü arkasında kolay kazanılmamış 20 yıllık zorlu bir eğitim ve 10 yıla yakın dünya çapında saygınlığı olan bir deneyim vardır.

KURUCUMUZ

KIRCA YAPI’nın kurucusu, yüksek inşaat mühendisi olan Emre Küçükkırca, P.E.’dır.
  • Emre Küçükkırca, P.E., yüksek öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde onur belgesi ile tamamlamıştır.
  • Mühendislik yaşamına, İstanbul’da başlamış ve yurtiçinde birçok projede çalışmıştır.
  • Türkiye tecrübesini takiben Amerika Birleşik Devletleri’nin en saygın üniversiteleri arasında bulunan University of Wisconsin-Madison’da yüksek lisansını yine onur belgesi ile tamamlamıştır.
  • Böylece Emre Küçükkırca, P.E. inşaat mühendisliğinin iki ana temel dalı olan yapı analizi (structure) ve zemin mühendisliğinde uzmanlaşmıştır.
  • Yüksek lisans derecesini aldıktan sonra Amerika Birleşik Devletleri’nde 8 yıl boyunca en son mühendislik ve teknolojiyi öğrenme ve uygulama imkanı bulmuştur.
  • Yurtdışındaki bu süre zarfında azmi, yetenekleri, sorun çözücü kişiliği ve en önemlisi çalıştığı her insanda güven duygusu uyandırması sayesinde bir çok ödüle layık görülmüştür. Saygın (yetkin) mühendislik belgesi, 2012 yılının en iyi projesi ödülü, 2008 yılında onur belgesi Emre Küçükkırca, P.E.’nın aldığı ödüller arasındadır.
  • Yurtdışındaki 8 yıllık tecrübenin ardından, en son teknoloji ve kaliteyi yurtdışında öğrenip ülkesine getirmeye karar vererek tüm bilgi ve deneyimiyle KIRCA YAPI’nın temellerini atmıştır.